Miejsce dla kobiet

świece zapachowe
Doradzamy

Co kupić na imieniny babci?

Dziadkowie to bez wątpienia najważniejsze osoby w życiu, a wielu z nas w swojej rodzinnej hierarchii, może postawić babcię i dziadka na równi lub nawet nad rodzicami.

Dziadkowie – dlaczego są tak ważni dla wnucząt?

Bliskie relacje dziecka z dziadkami pozytywnie przekładają się na jego dorosłe życie. Według amerykańskich naukowców osoby, które jako dzieci miały bliską więź z babcią i dziadkiem, rzadziej cierpią na depresję i inne zaburzenia psychiczne. Dzieciństwo spędzone w towarzystwie dziadków doskonale wpływa na rozwój każdego dziecka, a wytworzona przez lata więź będzie odczuwalna nawet w nastoletnim wieku i dorosłości.

Dla większości dziadków ich wnuki są bardzo istotne. Nic tak nie cieszy starszych osób, jak czytanie dziecku bajek, wyjście na plac zabaw lub wspólny wyjazd na wakacje. Dzięki wnuczętom, babcia z dziadkiem mogą znów poczuć się młodzi i na nowo odkrywać radość z wychowywania i oglądania dorastających dzieci.

W późniejszym okresie nic tak nie cieszy babci, jak wnuki przychodzące po szkole, uczelni lub pracy, na pożywny, zrobiony z miłości obiad i świeżo upieczone ciasto. Większość dziadków jest w stanie zrobić dla swoich wnucząt wszystko, byleby tylko były szczęśliwe. W kryzysowych sytuacjach babcia i dziadek zawsze wyciągają pomocną dłoń i stoją murem za swoimi wnuczętami.

Pielęgnowanie relacji z dziadkami jest bez wątpienia bardzo istotne, a szczęście mają ci, którzy jako dorosłe osoby nadal mają możliwość odwiedzenia babci i dziadka. Często zdarza się, że dziadkowie odegrali ważniejszą rolę, niż sami rodzice i właśnie dzięki temu zasługują na dozgonną wdzięczność.

Imieniny babci – dzień, o którym nie można zapomnieć

Obchodzenie imienin jest tradycją katolicką, która niezmiernie mocno zakorzeniła się w polskiej tradycji. W naszym kraju imieniny zazwyczaj uważane są za tak samo ważne, jak urodziny. Warto jednak zaznaczyć, że co rodzina to obyczaj i z tego względu tradycja obchodzenia imienin jest dość mocno zróżnicowana – jedni przywiązują dużą wagę do tego święta, zaś inni nie.

Powszechnie przyjęło się jednak, że w ten szczególny dzień, solenizantowi składa się życzenia i często organizuje przyjęcie, na którym wręcza się prezenty. Imieniny zazwyczaj obchodzą dorośli, ponieważ na pewnym etapie życia kolejna dodatkowa świeczka na torcie już tak nie cieszy i z tego względu wiele osób wręcz nie chce celebrować swoich urodzin. Imieniny to bez wątpienia istotne święto, o którym powinno się pamiętać.

Imieniny babci to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w roku – zarówno dla niej samej, dzieci, jak i wnuków. W to święto każda babcia powinna poczuć się wyjątkowo, dlatego najbliżsi powinni zorganizować wspaniałe i niezapomniane przyjęcie. Ważne również, aby tego dnia kupić babci prezent, który będzie wyrazem wdzięczności i miłości. Nasuwa się zatem pytanie, jaki upominek dla babci będzie najlepszy i co sprawi jej wiele radości.

świece

Co kupić na imieniny babci?

Świeca o zapachu kwiatów, skrywające również srebrną biżuterię to doskonały pomysł prezent, który zaskoczy i oczaruje każdą babcię. Subtelny i zmysłowy zapach świecy wspaniale i kojąco wpływa duszę, zaś naszyjnik lub pierścionek będzie idealną ozdobą.

Każda babcia zasługuje na odrobinę luksusu, którego gwarancją jest świeca zapachowa z biżuterią. Imieniny babci to szczególne święto, dlatego w ten dzień warto sprezentować solenizantce wspaniały prezent, który sprawi dużo radości i wywoła uśmiech. SurpriseCandle tworzy produkty w 100% naturalne, które nie wydzielają dymu, wywołują alergii i są w pełni ekologiczne, koszerne oraz biodegradowalne.

Świeca o zapachu kwiatów sprawi, że w mieszkaniu będzie unosił się intensywny aromat, który wprowadzi niepowtarzalny klimat. Ważne, aby w dniu imienin każda babcia dostała wspaniały upominek, który pokaże jej, jak bardzo jest dla bliskich ważna.