Miejsce dla kobiet

Moda

Dolce i Gabbana – oprawki tylko dla kreatywnych

Dolce & Gabbana jest bez wątpienia jedną z najbardziej kreatywnych i awangardowych marek modowych, które dziś zajmują się nie tylko odzieżą, ale też różnorodnymi dodatkami. Torebki, paski, buty, czy wreszcie oprawki okularowe z logo D&G to wybór dla osób ceniących sobie nowatorskie rozwiązania, ciekawy design i indywidualizm w każdej dziedzinie życia. W kolekcjach nie ma tu miejsca na proste, klasyczne wzory – każda para okularów wychodząca spod projektu Dolce & Gabbana to hołd dla modowych korzeni marki.

Dolce i Gabbana – moda tylko dla kreatywnych

Włoskie pochodzenie Domenico Dolce i o cztery lata starszego Stefano Gabbany już od początku odbijało się na wszystkich projektach marki. Zmysłowość i tradycja, wpisane na stałe w modę włoską stanowiły motyw przewodni dla pierwszych kolekcji marki pokazywanych na tygodniu mody w Mediolanie, a nawiązanie do kultury śródziemnomorskiej nadawało im dodatkowego uroku i szyku. Dolce & Gabbana od zawsze wzbudzali swoją modą pożądanie i sensację, prowokując odważnymi krojami i zupełnie nową interpretacją klasyki. Gdy wkroczyli na pole zabawy z akcesoriami, ich możliwości jedynie się poszerzyły.

Wszystkie projekty wychodzące spod znaku D&G należy traktować jako modele luksusowe. Nawet linia dedykowana dla zwykłych użytkowników, a nie na modowe wybiegi wyróżnia się niemożliwą do podrobienia zdolnością łamania konwencji – choć nietypowe, okulary z logo D&G można uznać za ponadczasowe. Dla projektów nie będących prostą klasyką nie zdarza się to codziennie. To idealna propozycja dla tych, którzy nie boją się kreatywności w modzie i codziennym życiu.

Okulary Dolce & Gabbana – korekcyjne i przeciwsłoneczne oprawki to modowy hit

Jeśli choć jedną cechę markowych okularów można wziąć za pewnik, to bez wątpienia będzie to solidne wykonanie. Dom mody DG wykorzystuje najlepsze materiały, łącząc trwałe oprawki metalowe z nowoczesnym i niezwykle modnym plastikiem, tworząc zaskakujące połączenia które zachwycają. W kolejnych kolekcjach marki nie ma miejsca na nudę – oprawki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych opierają się każdego roku o zbliżone kształty, ale ostatecznie i tak zaskakują dopasowaniem do najnowszych trendów i powiewem świeżości w każdym aspekcie wykonania.

Cechą szczególną okularów Dolce & Gabbana jest ich zaokrąglona forma i interesujące wzornictwo, odwołujące się zarówno do prostoty i klasyki, jak i bardziej egzotycznych motywów zebry i popularnej ostatnio „tortoise shell”. Marka nie boi się także różnorodnych aplikacji – oprawki wysadzane kamieniami to już standard, który każdego roku przyciąga uwagę. To okulary ekstrawaganckie, które nie mają w naturze ukrywania się.

Najciekawsze oprawki Dolce & Gabbana – sprawdź, które pasują do Ciebie

  • model: DOLCE & GABBANA 3279 501 ze strony soczewki24.pl

    DOLCE & GABBANA 3279 501 – typowe kocie oczy, czyli jeden ze standardowych kształtów w kolekcji marki, tym razem w czarno-złotym wydaniu. Dolce & Gabbana lubi bawić się w łączenie plastiku z metalowymi zausznikami, stawiając w nowym modelu na pozłacane zauszniki z ciekawą teksturą i delikatnie wytłoczonym logo, które nawet w subtelnej wersji będzie rzucać się w oczy.

  • DOLCE & GABBANA 1298 1315 – nie każdy model okularów DG musi być oversize i ten jest na to najlepszym przykładem. Połączenie charakterystycznego kształtu kocich oczu z delikatną, metalową ramką i zaznaczonym plastikową aplikacją górnym łukiem oprawki tworzy ciekawą kombinację szyku, elegancji i nowatorskiego projektu doskonale wpisującego się w estetykę marki.
  • DOLCE & GABBANA 3107 502 – jako że Dolce&Gabbana nigdy nie była marką w stu procentach damską, jej kolekcje kierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Proste, kwadratowe oprawki okularów z jedynie delikatnie zakrzywionymi rantami to kwintesencja modeli unisex i wybór, na który mogą pozwolić sobie wszyscy fani modnych dodatków. Marka postawiła tu na dużą różnorodność kolorów i wzorów, dając swoim klientom pełną swobodę wyboru.
  • DOLCE & GABBANA 3264 501 – bezsprzecznie najbardziej kultowy model w całej kolekcji okularów Dolce & Gabbana. Gruba oprawka i kocie oko to elementy, które przypadły do gustu wielu gwiazdom Hollywood i które nie raz pojawiały się na wybiegach modowych. Prezentowana wersja to jedynie najprostszy z dostępnych wariantów – niektóre z modeli były wysadzane kryształami Svarowskiego, co w połączeniu z ciemnym szkłem i mocną oprawką robiło niesamowity efekt.

Jeżeli, któryś z zaproponowanych modeli D&G chciałbyś sprawdzić – zapraszamy do odwiedzenia salonu Soczewki24.pl i przymierzenia. Wszystkie okulary są dostępne online – jeżeli chcesz poznać ofertę salonów stacjonarnych, skontaktuj się z konkretnym sklepem.