Miejsce dla kobiet

internetowy sex shop
Doradzamy

Jaki gadżet erotyczny na prezent?

Kupowanie prezentu żonie lub dziewczynie, większość mężczyzn przysparza o niemały ból głowy. By choć raz się wyróżnić, trzeba postarać się nieco bardziej – na przykład wprowadzając element zaskoczenia do sypialni…

Popularne i klasyczne perfumy, elegancka biżuteria lub po prostu kwiaty – wszystkie te pomysły są przez nich wielokrotnie powielane i praktykowane przy wszystkich szczególnych okazjach. Jeśli zdecydowałeś się, by w obliczu zbliżającej się rocznicy, urodzin czy innego, ważnego święta kupić swojej wybrance prezent nieco frywolniejszy, niż dotychczas – dobrze przemyśl swoją decyzję. Oczywiście wiele zależy od Waszych wspólnych upodobań, ale to głównie na niej powinieneś skupić uwagę wybierając konkretny gadżet.

Czym powinieneś się kierować i co wybrać? Szybki przegląd poszczególnych rodzajów zabawek erotycznych pozwoli Ci podjąć decyzję. W końcu ich funkcje oraz przeznaczenie w subtelny, ale i znaczący sposób bardzo często różnią się między sobą.

Kulki gejszy, masażer łechtaczki i wibrator

internetowy sex shop

Kulki gejszy, to pierwszy produkt na który możesz postawić. Nie jest to zwyczajny gadżet erotyczny, ponieważ jego funkcje wykraczają poza zwykłe doznania seksualnie. Dzięki kulkom gejszy kobieta trenować może bowiem mięśnie dna miednicy, co poprawia nie tylko jakość pożycia, ale również zapobiega opadaniu narządów czy nietrzymaniu moczu. Te w wydaniu ekskluzywnym kupić można na erozkosz.pl, gdzie dostępne są w wersji wykonanej  z bezzapachowego, hipoalergicznego silikonu medycznego.

Jeśli wiesz, że Twoje kobieta chciałaby zwiększyć doznania i zapewnić sobie silniejsze orgazmy, nie zastanawiaj się. Kulki gejszy z całą pewnością są w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Kolejnym gadżetem na który możesz się zdecydować jest bardzo popularny wśród pań – masażer łechtaczki. Badania jasno wskazują, że większość kobiet osiąga orgazm poprzez stymulację właśnie tego miejsca. Jeśli wiesz, że zalicza się do nich i Twoja partnerka, dzięki dyskretnemu masażerowi możesz zwiększyć prawdopodobieństwo osiągania przez nią każdorazowych uniesień. Tego typu produkty dostępne są w wielu wersjach – od klasycznych małych wibratorów z opisaną funkcją, po nakładki na palce czy, jak w przypadku wspomnianego już sklepu erozkosz.pldyskretnego i  wibrującego jajka na USB.

Wibrator, jako klasyka gadżetów erotycznych w tym zestawieniu nie może zostać pominięty. Choć wydawać  by się mogło, że jego zakup jest najprostszy, nic bardziej mylnego. Ilość dostępnych na rynku wersji i modeli jest na tyle spora, że wprost wprawia w osłupienie. Różnią się między sobą kolorem i kształtem, a także materiałem z którego są wykonane. Nie bez znaczenia pozostaje również rodzaj zasilania czy moc, oraz dodatkowe funkcje w które konkretny typ jest wyposażony. Wybór zależy więc nie tylko od upodobań, ale i oczekiwań klienta. Jeśli razem z partnerką dopiero zaczynacie wprowadzać do sypialni tego typu urozmaicenia – dobrze postawić na model prosty w obsłudze, bezpieczny i jak najbardziej klasyczny. 

Gadżety erotyczne niej i dla niego

seks shop internetowy

Powyższe propozycje, choć na pewno ciekawe, stanowią zaledwie wstęp do tego, co można podarować żonie lub dziewczynie. Jeśli przeglądając je uznałeś, że w Waszej sypialni tak naprawdę niczego nie brakuje – zaskoczeniem mogą być kolejne typy. Tym razem z przeznaczeniem dla obojga partnerów. Decydując się na zakup czegoś dla niej i dla niego, postawić możesz na skompletowanie odpowiednich żeli erotycznych, które wprowadzą do Waszej sypialni odrobinę urozmaicenia. Nie są tak jednoznaczne, jak gadżety, dlatego stanowią idealną alternatywę dla tych, którzy pragną zmian, ale chcą wprowadzać je w sposób stopniowy lub minimalistyczny.

We wspomnianym już internetowym sklepie erozkosz.pl znajdziesz między innymi orgazmowy żel dla kobiet, żel do masażu czy stymulujący, jadalny żel. Poszczególne produkty służą również obkurczaniu pochwy, potęgowaniu erekcji czy wydłużaniu stosunków. Kompletując tego typu zestawy, możesz stworzyć seksowny prezent, który w nienachlany sposób zasugeruje, że pragniesz wprowadzić do sypialni odrobinę urozmaicenia.

Pamiętaj! Wybierając gadżet erotyczny na prezent, musisz dobrze przemyśleć swój zakup. Wiele zależy od otwartości partnerki, Waszych upodobań i stosunku do siebie nawzajem. Nie musisz porywać się na prezent w postaci kulek gejszy czy wibratora. Czasami wystarczą dyskretne, potęgujące doznania lubrykanty.